Specialus pasiūlymas

Nuolaida KalėdomsDovanojame Jums specialią 5€ nuolaidą.
Perkant įveskite kodą: TEDIS

Rožiniai meškinai

Didžiuliai išskirtinės rožinės spalvos meškinai. Tai puiki dovana ir merginai ir mažai mergaitei. Didelis minkštas rožinis meškinas. Siūlome pasirinkti rožinį meškiną Tedį iš labai plataus spektro - nuo pusės metro iki daugiau nei trijų metrų dydžio. Meškino minkštumą taip pat galite pasirinkti patys. Pageidaujant rožinį meškiną galime papuošti ...

Didžiuliai išskirtinės rožinės spalvos meškinai. Tai puiki dovana ir merginai ir mažai mergaitei. Didelis minkštas rožinis meškinas. Siūlome pasirinkti rožinį meškiną Tedį iš labai plataus spektro - nuo pusės metro iki daugiau nei trijų metrų dydžio. Meškino minkštumą taip pat galite pasirinkti patys. Pageidaujant rožinį meškiną galime papuošti didžiuliu kaspinu. Tad galėsite iškart keliauti jį padovanoti. Nebereiks rūpintis papildomu meškino įpakavimu.

Didžiulio minkšto meškino pristatymas visoje Lietuvoje truks tik iki dviejų darbo dienų. O Kaune meškiną pristatysime ir savaitgalį. Skambinkite drąsiai :)
Jei turite klausimų ar pageidavimų dėl meškino - skambinkite ar rašykite mums ir pažadame itin greit atsakyti ir rasti sprendimą. 

Daugiau

Rožiniai meškinai Yra 4 prekių.

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų